ŞIK MACERA

Yeni V90 Cross Country

Lüks, sade çizgileri ve etkileyici, her türlü yolda,
her türlü havada gidebilme yetenekleriyle yeni V90 Cross
Country sevdiğiniz şeyleri daha fazla yapabilmenize
olanak tanıyor.

Uzaklar

V90 Cross Country ile zorlu ama güzel bir araziye gezimizi izleyin. Hava nasıl olursa olsun, her türlü koşulda sakin bir ortamda yolculuk ediyorsunuz.

Görünür güç

İskandinav tasarımı ve işçilik kalitesi gerçekten her yolda, her havada yol alabilme yeteneğiyle birleşiyor. Büyük tekerlekler ve artırılmış yerden yükseklik size her yolda güven veriyor. Ön koruma levhası ve Kömür rengi (ya da renk uyumlu) tekerlek boşluğu uzantıları tamponla çok güzel bir uyum sağlıyor.

Sizi daha da öteye götürüyor

Eğim iniş kontrolü, dört tekerlekten çekiş ve artırılmış yerden yükseklik yola devam edebilmenizi sağlıyor. Size uygun sürüş modunu seçerek sürüşünüzü taleplerinize uygun hale getirin; Comfort, Eco, Dynamic, Off-Road ya da Individual. Individual modunda özel olarak kendinize göre bir sürüş modu oluşturabilirsiniz.

Güzel malzemeler, gelişmiş teknoloji

Bir sığınak

İskandinav tasarımı geniş, aydınlık bir kabinde hayat buluyor ve lüks ile teknoloji yolculuğunuzu çok daha güzel hale getiriyor ve hayatınızı kolaylaştırıyor.

Müziğe yaklaşın

Premium Sound by Bowers & Wilkins sevdiğiniz müziklere inanılmaz bir gerçekçilik katıyor ve sizi performansın ortasına yerleştiriyor.

Kolay nefes alın

CleanZone ile otomobilin içinde dışından daha temiz hava soluyun. Parçacıkları ve kokuları filtre ediyor ve kirli madde düzeyi yükselirse hava girişlerini kapatıyor.

Çabuk refleksler

City Safety/Şehirde güvenlik sizin yardımcı pilotunuz, tehlikelere karşı sizi uyarıyor ve gerektiğinde fren yaparak kazalardan kaçınmanıza yardım ediyor.

Yolunuzu bulun

Sensus Navigasyonun kılavuzluğunda gideceğiniz yere çabuk ve kolayca gidin. İnternete bağlı, insani ve doğal Sensus bir adım önde olmanızı sağlıyor

Gerektiğinde destek

Pilot Assist yolculuklarınızı daha kolay ve rahat hale getiriyor. Otoyoldaki hızlara kadar, direksiyonda düzeltmeler yaparak otomobili şerit çizgilerinin içinde tutuyor.

YENİ V90 CC HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE TEST SÜRÜŞÜ İÇİN BİZE ULAŞIN.